Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Vacation |
| Applicable Scenarios | Travel |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | square |
| Model Number | L3015BS |
| Lens Width | 60mm |
| Lens Height | 49mm |
| Lenses Material | TAC |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | polarized, Photochromic, UV400, UV400, Polarized, Photochromic |
| Brand Name | LIOUMO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Frame Feature | Stylish Comfortable And Not Easily Scratches |
| Suitable For Face | Round Face Long Face Square Face Oval Face |
| Usage Scope | Driving, Shopping, Travel, Outdoor, Sports |
| Gender/Ages | Women |
| Season | Spring, Summer, Autumn, Winter |
Instock
There are no reviews yet.