Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | DY2237 |
| Lens Width | 5.2cm |
| Lens Height | 3.4cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | transparent |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | GTAF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Degrees | 0, +100, +150, +200, +250, +300, +350, +400 |
| Product category | reading glasses |
| Material | PC |
| Lens material | resin |
| style | personality |
Instock
There are no reviews yet.