Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Home Comfort |
| Style type | CAT EYE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 48mm |
| Lens Height | 41mm |
| Frame Material | Acetate, TR90 |
| Model Number | 2236 |
| Gender | Unisex, Children girls boy glasses |
| Lenses Material | TAC |
| Brand Name | FLJMRAVER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Age | 3-12 years old |
| Protection | Anti Blue Light Glasses |
| Frame | Flexible frame safe |
| Support | Drop Shipping$ Whosale |
| Shipping | Usually within 48 hours |
Instock
There are no reviews yet.