Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 cm |
| Pattern Type | Patchwork |
| Model Number | SUNGJY048-B-G |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Item Length | 800mm |
| Material | Metal |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | Teamer |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Eyewear Accessories | Chains & Lanyards |
| Item Type | Eyewear Accessories |
| Color | gold color/rose gold color/silver color |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| Can be customized | Yes |
| Weight | 8.27 g |
| Drop shipping | Yes |
| Type 1 | glasses chain |
| Type 2 | cadena para gafas |
| Type 3 | glasses accessories |
| Type 4 | sunglasses chain |
| Type 5 | Mask Hanging Rope |
| Type 6 | Clothing Accessories |
Instock
There are no reviews yet.