Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | square |
| Lens Width | 5.8cm |
| Lens Height | 4.8cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | GRAY |
| Gender | WOMEN, Unisex, MEN |
| Lenses Optical Attribute | Gradient |
| Brand Name | seemfly |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.