Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | rectangle |
| Model Number | SG117 |
| Lens Width | 54mm |
| Lens Height | 31mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR, UV400, Photochromic, Mirror, UV400, Gradient |
| Brand Name | Deturbg |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR, Eyeglasses |
| Eyewear Type | Sunglasses, Sunglasses |
| Certification | None |
| For occasion | Go shopping, Party, Travel, Take photo |
| Feature | Mirror, Gradient, Shade, Goggle |
| For gender | Women, Men, Female, Male, Ladies |
| Type | Vintage, Retro, Fashion, Personality, Stylish |
| Color | 7 Colors |
Instock
There are no reviews yet.