Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Home Comfort |
| Applicable Scenarios | Travel |
| Product Type | Portable reading glasses |
| Style type | special-shaped |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 1006 |
| Lens Width | 5.2cm |
| Lens Height | 4.8cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | STAINLESS STEEL |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Brand Name | Rareone |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Weight | 8g |
| Lens | Anti Blue Light |
| PD | 62mm |
Instock
There are no reviews yet.