Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Width(mm) | 7 |
| Length(mm) | 13.7 |
| Shapepattern | Oval |
| Origin | Mainland China |
| Color | Transparent |
| Size | 13mm*8mm / 14mm*7mm /15mm*9mm |
| Material: | silicone |
Instock
There are no reviews yet.