Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 8 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Spectacles |
| Lens Width | 54mm |
| Lens Height | 45mm |
| Lenses Material | Plastic |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Optical Attribute | Photochromic |
| Brand Name | elbru |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Style | HEART |
Instock
There are no reviews yet.