Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | SUNG2020071305 |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Item Length | 80 cm |
| Material | Metal |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Eyewear Accessories | Chains & Lanyards |
| Item Type | Eyewear Accessories |
| color | steel / gold color |
| Name 1 | Reading Glasses Chain |
| Name 2 | chain for Mask women |
| Name 3 | lanyard for glasses |
| Name 4 | Glasses Chain Strap |
| Name 5 | Eyeglass Chain Woman |
| Style | Fashion, Classic, Casual, Romantic |
| Gift for | Lover Women Girls Friends Mother Daughter |
| Wholesale | Yes |
| Dropshipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.