Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Lens Width | 56mm |
| Lens Height | 51mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR, Anti-reflective, UV400 |
| Brand Name | EYLIEES |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | None |
| Style | CAT EYE |
Instock
There are no reviews yet.