Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | square |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 5.6cm |
| Lens Height | 4.2cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | ERIKOLE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Unisex | Women men's myopia glasses |
| Eyeglasses | Minus Glasses |
| Eyewear | Near sight eyeglasses |
Instock
There are no reviews yet.