Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 6 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Myopia Glasses |
| Lens Width | 5.0cm |
| Lens Height | 4.5cm |
| Coating | HC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | GRAY |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Photochromic |
| Brand Name | EYLIEES |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.