Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Warning | Choking Hazard! Small Part Not for Kids Under 3 Years |
| Gender | Unisex |
| Type | Finished Goods |
| Classification | Kitchen |
| Model Number | Kitchen Toys |
| Material | Wood |
| Brand Name | QXLRM |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| Item Name | Wooden Birthday Cake |
| Package | Color Box |
| Size | 17*17*5cm |
| Function 2 | Montessori toys for 2+ years old |
| Function 3 | Pretend Play Toy |
| Function 4 | Wooden kitchen set toy |
| Feature 1 | Wooden Kitchen Toys for Kids |
| Feature 2 | Educational Toys for Kids |
| Feature | play house wooden, Pretend Play food for kids, Pretend Play Toys Girls, Imitation Game, Food Play Game, Toys for Children, Toys for Kids, Toys for Girls, Birthday Cake FOr Kids, Kitchen play set, toys for kids 4 years old, toys for girls from 3 to 7 years |
Instock
There are no reviews yet.