Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Type | Multi piece set |
| Size | 145*175mm |
| Material | Microfiber, COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Eyewear Accessories | Lens Cloth |
| Item Type | Eyewear Accessories |
| Color | coloful |
| Quantity | 100pcs |
Instock
There are no reviews yet.