Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 52mm |
| Lens Height | 43mm |
| Frame Material | Alloy |
| Model Number | F21041401 |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Plastic |
| Brand Name | GTAF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.