Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | QUENTIN |
| Lens Width | 50mm |
| Lens Height | SIZE:50-22-140 |
| Lenses Material | RESIN |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR, UV400 |
| Brand Name | Schever |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
Instock
There are no reviews yet.