Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Type | Disposable eyeglass cloth |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material | Microfiber |
| Brand Name | EOENKK |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong, Guangdong |
| Eyewear Accessories | Lens Cloth |
| Item Type | Eyewear Accessories |
| Product size | 60mm*120mm |
| Feature 1 | Anti-fog Glasses Wipes |
| Feature 2 | Lens Cleaning Cloth |
| Feature 3 | Mobile Phone Screen Wipes |
Instock
There are no reviews yet.