Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Lens Width | 5cm |
| Lens Height | 4.5cm |
| Frame Material | Plastic |
| Model Number | Myopia Glasses |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.