Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | square |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 5083 |
| Lens Width | 52mm |
| Lens Height | 52mm |
| Lenses Material | Plastic |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Brand Name | MOKDUFF |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Name | Women Fashion Sunglasses |
| Style | Fashion, Vintage |
| Suitable For Face | Round face, Long face, Suqare face, Oval face |
| Frame Feature | Stylish, Confortable, Not easy to scratch |
| Usage Scope | Driving, Shopping, Travel, Ourdoor sports |
Instock
There are no reviews yet.