Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 9860716 |
| Lens Width | 5.4cm |
| Lens Height | 4.6cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | HOZQIN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.