Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 7 cm |
| Model Number | V4020 |
| Lens Width | 51mm |
| Lens Height | 45mm |
| Lenses Material | Polaroid |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Optical Attribute | polarized, Photochromic, Anti-reflective, UV400 |
| Brand Name | VIVIBEE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Style | Oval, Drive |
| Color | Black, Gun |
| Function | UV Protection |
| Weight | 14.90g |
| Style1 | Photochromic sunglasses |
| Style2 | Polarized sunglasses |
| Style3 | Oval |
| Style4 | 2022 Trending |
| Style5 | Ladies sunglasses |
Instock
There are no reviews yet.