Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | SE170 |
| Lens Width | 6.0cm |
| Lens Height | 5.3cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | Clear |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | Glocco |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| 1 | gafas de lectura |
| 2 | Clear Frame Glasses |
| gender | Women, Men |
| 4 | Computer Glasses |
Instock
There are no reviews yet.