Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Portable reading glasses |
| Style type | boundless |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | N-010-BXG |
| Lens Width | 4.1cm |
| Lens Height | 2.9cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | STAINLESS STEEL |
| Lenses Color | transparent |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | ONEVAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| TYPE | NOSE CLIP |
| SEX | MEN WOMEN |
Instock
There are no reviews yet.