Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | Oval |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | N-MY099 |
| Lens Width | 4.9cm |
| Lens Height | 3cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | transparent |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | ONEVAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Brand | May Flower |
| Type | Half Frame Reading Glasses |
| Type2 | Anti-Blue Reading Glasses |
| Metarial | Alloy |
| Sex | Unisex |
Instock
There are no reviews yet.