Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Multi piece set |
| Style type | Oval |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 2245 Sun clip glasses |
| Lens Width | 50mm |
| Lens Height | 41mm |
| Lenses Material | RESIN |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | TR-90 |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | BINSYSU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
Instock
There are no reviews yet.