Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Outdoor sports |
| Applicable Scenarios | Travel |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | square |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | HW01 Mountain bike Goggles Cycling sunglasses |
| Lens Width | 142mm |
| Lens Height | 57mm |
| Lenses Material | Acrylic |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR, Gradient, Photochromic, UV400 |
| Brand Name | AOZE |
| Origin | Mainland China |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | None |
| Item Type: | wholesale & Bulk & Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.