Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | Travel |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | Circular |
| Model Number | 22728 |
| Lens Width | 45 mm |
| Lens Height | 38 mm |
| Lenses Material | Acrylic |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | Gradient, UV400 |
| Brand Name | STORY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
Instock
There are no reviews yet.