Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 8 cm |
| Tools | Tweezers |
| Brand Name | sinooptic |
| Origin | Mainland China |
| Materials | Stainless Steel |
| Size | 110mm |
| Weight | 14g |
| Colors | silver |
| Function | To grip screws on frames |
Instock
There are no reviews yet.