Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Sunscreen sunglasses |
| Style type | Oval |
| Model Number | S6305 |
| Lens Width | 64 mm |
| Lens Height | 56 mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Brand Name | GM |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.