Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Type | Disposable eyeglass cloth |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | Single piece package 5*5cm, wet wipe size 12*6cm |
| Material | COTTON |
| Item Type | Eyewear Accessories |
| Eyewear Accessories | Lens Cloth |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Quantity | 10/20/30/40/50/100pcs |
Instock
There are no reviews yet.