Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 3 cm |
| Lens Width | 58mm |
| Lens Height | 50mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Optical Attribute | polarized, UV400 |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Style | CAT EYE |
Instock
There are no reviews yet.