Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | SM1578 |
| Lens Width | 6cm |
| Lens Height | 5.5cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Material | CR-39 |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | Glocco |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| 1 | Okulary |
| 2 | hyperopia glasses |
| 3 | transparent glasses |
| 4 | light filter glasses |
| color | black, green, clear, pink, brown, gray |
Instock
There are no reviews yet.