Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 4 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 52mm |
| Lens Height | 52mm |
| Frame Material | Copper |
| Model Number | 7720 |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.