Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | square |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 28017 |
| Lens Width | 6.5cm |
| Lens Height | 5.1cm |
| Coating | HC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Gradient |
| Brand Name | smilejom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.