Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | / |
| Dimensions | 8cm |
| Battery | no |
| Gender | Girls |
| Features | cartoon/卡通, Mini |
| Model Number | j018y |
| Theme | Movie & TV |
| Type | FASHION DOLL |
| Material | Cotton Rope & Wool |
| Brand Name | Monssjay |
| Item Type | Dolls |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.