Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | NOT EAT |
| Dimensions | 32cm |
| Battery | NONE |
| Gender | Girls |
| Features | cartoon/卡通, Dıy Toy, Educational, model |
| Plastic Type | ABS |
| Form | 1/6 |
| Model Number | Fashion Doll |
| Theme | Movie & TV |
| Type | FASHION DOLL, Interactive Dolls |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MATTEL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Item Type | Dolls |
| dolls | barbie accessories |
| bjd doll | toys for girls |
| brinquedos | doll |
| bonecas | jouet fille |
| juguetes | girls dolls |
| toys | dolls for girls |
| 1/6 | Naked doll |
| European and American dolls | doll clothes |
| 32cm | tall |
| beauty looks doll | girls toys |
| Changing dolls | makeup dolls |
Instock
There are no reviews yet.