Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 27 × 42 cm |
| Is Electric | No battery |
| Model Number | STWCF23 |
| Material | Wood |
| Origin | US(Origin) |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Size | 29.7*13.8*38.6 in |
| Color | Pink |
| Style | Modern |
Instock
There are no reviews yet.