Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Warning | Non Edible |
| Gender | Unisex |
| Type | Finished Goods |
| Classification | Food |
| Model Number | 13*23mm |
| Material | RESIN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.