Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Band Length | 23cm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.