Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 5 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | N/A |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Gender | Children |
| 1 | Frog Slap Watches |
| 2 | frog watch |
| 3 | slap watch |
| 4 | kids watch |
| 5 | Watch |
| Watchcase thickness | 1.2cm approx |
| Band length | 25cm approx |
| Band width | 2.1cm approx |
| Band material | Silicone |
| Case material | Stainless Steel |
| 6 | Digital Watch Cute Frog Watches for Kids |
| 7 | Cartoon Kids Wrist Watches |
| 8 | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.