Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Irregular Shape |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 20.7cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | Plastic |
| Model Number | ET039 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.