Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 2 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 28mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 20.5cm |
| Band Width | 11mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | ET054 |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.