Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 6 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 25cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | CANVAS |
| Model Number | womage watch 166193-9 |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | WOONUN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.