Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 5mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Zien |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.