Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 6mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | CANVAS |
| Model Number | N-CX35 |
| Feature | Water Resistant, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | CYD CHAOYADA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.