Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 41.5mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 19mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Model Number | 6123 |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, Luminous, Auto Date, DIVER, Water Resistant, swim |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.