Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 25mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 20.8cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | Plastic |
| Model Number | JH12426 |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.