Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 20mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | u48 |
| Feature | None |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | CYD CHAOYADA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.