Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 2 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | JH12471 |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.